قوانین و مقررات


مجموعه زیباجو با هدف جلب کامل رضایت مشتریان و همچنین آسودگی خیال آنان بابت کیفیت خدمات به دنبال راهکارهای ارائه خدمات با بهترین کیفیت است.

در این راستا تمام اطلاعات مراکز قبل ازانتشار، از نظر صحت و درستی کنترل شده و بعد برای کاربران عزیز نمایش داده میشود. با این حال ممکن است شما مشتریان گرامی پس از دریافت خدمات با مشکلاتی مواجه شوید که در این شرایط وب سایت زیباجو تمامی دیدگاه ها و نظرات کاریران عزیز را در صفحه معرفی مرکز انتشار می دهد تا مرکز مدنظر در جهت رفع مشکلات و نواقص پیش رود و همینطور دیگر کاربران عزیزنیز بتوانند با نظرات واقعی و نکات مثبت و منفی مرکز مدنظر آشنا شوند.


کلیه کاربرانی که قصد عضویت و استفاده از سایت زیباجو را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید بن های تخفیف به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
افراد برای عضویت در سایت و خرید بن های تخفیف باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.
تنها اشخاص و مراکز حقیقی حق عضویت در سایت را دارند
صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند
تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
عضویت در سایت زیباجو رایگان است

به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت اشخاص از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و زیباجو هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد..
هر شخص یا مرکز حقیقی مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در نت‌برگ می باشد. چنانچه مجموعه ای دارای چندین شعبه یا مرکز باشد می تواند برای هر مرکز حساب کاربری جداگانه داشته باشد ولی برای یک مرکز خاص نمی تواند چندین حساب داشته باشد.

افراد بالای 18 سال تمام حقوق عضویت را در سایت شرکت دارند..
عضویت برای افراد بین 15 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر 15سال، حق عضویت در زیباجو را ندارند.
رعایت حکم مورد ذکر شده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و زیباجو هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.
کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق استفاده از سایت را دارد.
عضویت در سایت زیباجو برای کاربران رایگان است.چنانچه کاربر دوبار اقدام به رزرو بن تخفیف نماید و در تایم باقی مانده به مرکز مدنظر مراجعه نکند و طی مدت استفاده از بن نیز به مرکز اطلاع ندهد یک ماه حق استفاده از تخفیفات زیباجو را نخواهد داشت
پس از اتمام عملیات رزرو بن، تا 24 ساعت امکان انصراف و زدن گزینه انصراف در سایت زیباجو وجود دارد.
وب سایت زیباجو اطلاعات زیر را در اختیار کاربران قرار داده میشه:
1) مشخصات مرکز، آدرس، شماره های تماس، برند دستگاه هایی که دارای تخفیف می باشد..
2) تعیین کلیه هزینه‌هایی (اصلی و جانبی) که با رزرو بن تخفیف مراجع کننده در مرکز باید پرداخت نماید (بدون پنهان کردن سایر هزینه های جانبی).
3) مدت زمان اعتبار پیشنهاد ارائه شده در وب سایت زیباجو :
4) تعداد بن های تخفیف هر مرکز و نمایش آنلاین اخذ بن ها از طریق سایر کاربران .
نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به زیباجو ارائه داده است. بنابراین زیباجو در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، دارنده بن حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.
مجموعه زیباجو این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.
انجام فعالیت های غیر قانونی در مراکز عضو شده در زیباجو ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی را که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده، همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد..

اگه نمیتونی راز نگه داری لطفا ایمیلتو وارد نکن!

ما هر چند روز عجیب ترین و عمیق ترین تخفیف هارو میفرستیم برای اونایی که بتونن راز دار باشن و به دوستاشون نگن!

اینجا یه باشگاه کاملا محرمانه است پس لطفا فقط اگه اینکاره هستین وارد بشین!

زیباجو رو با کمک شما و برای شما ساختیم

بهتون عشق میورزیم و دوستتون داریم

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به زیباجو میباشد . هر گونه کپی برداری مجاز نمیباشد 2019 - 1398